שקיות נייר ידיות נייר מגולגל חיתוך ישר


מיתוג שקיות נשיאה מנייר תוצרת איטליה

בגיסימו הינה היבואנית הרשמית ובלעדית של מפעל איטלקי לייצור שקיות נייר מהגדולים באירופה, עם תמיכה של 30 קווי ייצור וכ- 150 עובדים במפעל האיטלקי העומד בסטנדרטים הגבוהים באירופה עם מתן שירות ואיכות ברמה הגבוהה ביותר, בגלה מציעה לרשותך מגוון אפשרויות אינסופי של מיתוג שקיות נייר. ניתן לבחור ממגוון של גימורים, מידות, ידיות, סוגי נייר, כמויות ואפשרויות דפוס. אנו מתמחים בייצור של שקיות נייר ובאופן ייחודי יש לנו אפשרות להציע לך ייצור גם בכמות קטנה של החל מ- 3,000 יח' עם כל האפשרויות הקיימות כגון דפוס בכל צידי השקית, צבע ידית שונה, סוגי נייר לבחירה ועוד...

אצלנו ניתן לשדרג את השקית שלך ע"י בחירה ממבחר גימורים גם בסוג השקיות הזה שהינו הסטנדרטי ביותר, להלן מספר מהאפשרויות הקיימות:

* צבעי ידיות שונים זמינים במלאי - צבעי ידיות

* הטבעה בחום - הטבעה בחום

* דפוס בצבעים מטאליים

* הבלטות בדפוסים קבועים ומיוחדים ובעלות יחסית נמוכה מאוד. לדוגמא - פסים , משושים , דמוי נחש , פסים לא ישרים , שתי וערב , משבצות

* לכה UV סלקטיבי

* לכה דוחה מים כשמהווה תחליף אקולוגי ללמניציה - דוגמא

* לכה מוזהבת

* לכה פנינה

* למינציה מט/מבריקה

*  למינציה מיוחדת שניתנת למחזור עם נייר - הרי זה ידוע שאחת הבעיות הגדולות בעולם שבגינם לא ניתן למחזר שקיות נייר עם למינציה היא עצם העובדה שלמינציה הינה ניילון ותהליך מחזור הניילון שונה בתכליתו מתהליך מחזור הנייר. כשנרצה למחזר שקיות נייר לא נוכל למחזר את אלו שאליהן מוצמדת למינציה, אלא אם נשתמש בפיתוח החדש שלנו שבעזרתו ניתן למחזר את שני החומרים יחד! 

* מבחר ניירות זמינים במלאי - אחד היתרונות הבולטים שלנו הינו שגוון הנייר נשאר זהה מהזמנה להזמנה ולאורך עשרות שנים של ייצור, אנו לא עובדים עם סטוקים של נייר אלא רק עם הזמנות ייצור... ניתן לבחור ממבחר סוגי הנייר: קרפט לבן, קרפט לבן ממוחזר, לבן פסים,חום טבעי ממוחזר , חום פסים וכרומו מבריק. 

לתמונות נוספות לחצ/י כאן